Nefalšovaná radosť sokolov. Pozrite sa, ako naši chlapci oslávili výhru nad Poľskom
Alexandra Valková

Slovenskí futbaloví reprezentanti
Slovenskí futbaloví reprezentanti — Foto: instagram/sfzofficial, Reprofoto: YouTube Politika na Slovensku

Pozrite sa na to, aká radostná atmosféra bola v šatni našich futbalových reprezentantov.

PETROHRAD 15. júna - Slovenskí futbalisti zvíťazili vo včerajšom otváracom zápase E-skupiny majstrovstiev Európy v Petrohrade nad Poľskom 2:1. A ako môžeme vidieť na videu, ktoré zverejnil Slovenský futbalový zväz, poriadne to oslávili.

Slováci otvorili skóre v 14. minúte, keď Róbert Mak skvelým sólom od ľavej autovej čiary prešiel cez dvoch Poliakov. V druhom polčase prišiel rýchly zásah Poliakov z kopačky Linettyho, potom však v 62. minúte prišla červená karta pre poľského záložníka Krychowiaka. O sedem minút neskôr rozhodol gólom obranca Milan Škriniar.

Radosť v šatni

Každé víťazstvo treba poriadne osláviť - tým sa riadili aj naši chlapci, ktorí to takto parádne roztočili. V šatni vládla po triumfe nad Poľskom nefalšovaná radosť a nechýbala ľudová slovenská hudba, spev a zaujímavé tanečné kreácie našich futbalistov.

Barborka Palušová. / Jedna z posledných fotiek celej rodiny.

Namiesto stužkovej jej pripravovali pohreb. Barborka si nestihla splniť veľký sen, no darovala život

Počas svojho krátkeho života bola anjelik, ktorý všade rozdával…

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve